Digitální tisk Jan Tůma - tiskárna Praha 10

Nejste přihlášen: Přihlášení

FAQ aneb často kladené dotazy...

Níže naleznete odpovědi na často kladené otázky. V případě, že svou odpověď nenajdete, nevahejte nás určitě kontaktovat! Rádi vám pomůžeme a poradíme.

Pro koho tiskne Tiskplus?

Tiskneme jak pro profesionální grafiky, agentury a studia, tak pro širokou veřejnost. Jednoduše pro každého, kdo ocení kvalitní digitální tisk a dokončovací práce. Jsme schopni vytisknout jak běžné tiskoviny a merkantilie, tak různé pozvánky, vizitky, kalendáře, letáky, plakáty, booklety apod.

Na jaké materiály můžete tisknout?

Tiskneme na širokou škálu materiálů až do gramáže 300g/m2. Tiskové archy nakupujeme zejména od renomovaných dodavatelů papíru jako je OSPAP nebo Antalis. Jsme schopni potisknout transparentní fólii 125 mic. nebo pauzovaci papír. Běžně potiskujeme papíry s povrchovou úpravou - např. metalické nebo přírodní papíry. Pro samolepicí papíry volíme materiály Fasson Digital.

Do jakého maximálního formátu tisknete?

Vytiskneme všechny formáty až do velikosti tiskového archu SRA3+ (325 x 480 mm), bezpečně potisknutelná plocha je 315 x 465 mm.

Jak připravit podklady nebo fotografie do tisku?

Připravená data k tisku nám zasílejte nejlépe ve formátu PDF s nastavením "tisková kvalita". Pokud se jedná o fotografie, ukládejte je prosím v barevném reřimu CMYK. V případě, že nám budete chtít zaslat podklady v jiném formátu než PDF, vždy nás prosím předem kontaktujte a zeptejte se operátora na možnosti tisku.

Jak je možné předat podklady k tisku?

V případě, že vaše podklady jsou uložené ve formátu PDF a mají běžnou velikost souboru, který je možné odeslat e-mailem, připojte tyto podklady k objednávce. V opačném případě využijte našeho FTP přístupu, který vám zašleme (nebo byl již zaslán) spolu s registrací.

Kolik stojí zpracování grafiky a příprava dat do tisku?

Pokud si neumíte připravit tisková data sami, rádi Vám je vytvoříme z dodaných podkladů.Za přípravu tiskového PDF ze zaslaných souborů jiných formátů bez dalších obsahových úprav účtujeme paušál 380,- Kč za každý jednotlivý vizuál.

Rádi Vám připravíme i kompletní tisková data vašich letáků, brožur nebo katalogů. Cenu za vytvoření těchto dat stanovujeme individuálně dle rozsahu. Přesnou cenu vám sdělíme po zaslání podkladů a konkrétních požadavků. Data začneme zpracovávat po potvrzení závazné objednávky.

Jaká je minimální cena za tisk?

Protože naše ceny tisku jsou opravdu lukrativní a on-line kalkulačka dokáže spočítat jakýkoliv tisk (i deset vizitek černobíle, 1/0), byly jsme nuceni zavést minimální cenu za tisk jedné zakázky - tj. 300,- Kč (slovy: třistakorunčeských) Každá činnosti sebou nese určité povinnosti a výkon. Proto i my jsme nuceni zavést minimální cenu tiskové zakázky. Jedná se opravdu pouze o přímé náklady, které vznikají s každou zakázkou. Ať už se jedná o nastavení tiskární, založení a formátování archů papíru apod. Jsme si vědomi, že tento fakt může být pro některé z vás nepopulární, ale věřtě, že i my máme zájem poskytovat naše služby kvalitně a s úsměvem. Pevně věříme, že tento krok se setká s porozuměním.

Jaké jsou termíny dodání?

Tisk zhotovíme standardně do 24 hodin od předání kompletních podkladů k tisku. Pokud požadujete i některou formu dokončovacích prací (knihárnu), může se výroba prodloužit o jeden až dva dny dle náročnosti zakázky. Následné dodání zásilky je závislé na zvoleném způsobu dopravy. Prostřednictvím PPL spolehlivě doručujeme do druhého pracovního dne od předání zásilky přepravci.

Je možné doručit zakázku na místo určení?

Hotové zakázky odesíláme službou PPL. Takto odeslané zásilky jsou doručeny do druhého pracovního dne. Nebo si můžete zakázku vyzvednout osobně v provozovně: Tiskplus, U továren 256/14, 102 00 Praha 10 - Hostivař.

Tiskneme digitálně na...

Tiskneme digitální technologíí na produkčním tiskovém zařízení pro malonákladový a plnobarevný oboustranný tisk KONICA Minolta Bizhub PRO C6000. Tento stroj je doporučován i Evropskou asociací digitálního tisku - EDP (European Digital Press Association). Tiskneme jak černobíle tak barevně do formátu SRA3, potisknutelná plocha archu 310 x 440 mm. Bizhub PRO C6000 tiskne v rozlišení 1200 x 1200 dpi rychlostí až 60 stránek za minutu.

S radostí pro vás vytiskneme všechny typy produktů - katalogy, vizitky, letáky, kalendáře, plakáty (SRA3), samolepky atd. To vše ve fotografické kvalitě a na většinu dostupných materiálů! Nejen na speciální papíry pro digitální tisk, jako jsou např. Color Copy apod. Jsme schopni tisknout na širokou nabídku papírů a materiálů, které nabízí Ospap nebo Antalis až do gramáže 350 g/m2. Hladké, strukturované papíry, ale také samolepky papírové, PVC. 

Nebojte se, že vám nevytiskneme “jen” pět kusů plakátků nebo tři pozvánky na párty. Tiskneme již od jednoho kusu! Výhodná cena za digitální tisk zůstává až do cca 1500 ks A3. Největším benefitem je bezesporu rychlost. Většinu zakázek jsme schopni expedovat již během několika hodin od závazné objednávky.

Dále nabízíme vazbu V1, termovazbou, kroužkovou nebo kalendářovou vazbou, bigování, perforaci a další knihařské zpracování. Pro konkrétní cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Naše výroba se nachází na Praze 10, Hostivaři. Velmi rychle tedy dodáme vše nejen do východní části Prahy ale i zbytku města. Kurýrní a dopravní službou všem ostatním dodáme do druhého dne, při objednávce do 13:00 předchozího dne.

Tiskplus na Facebooku

Sledujte naši Facebook stránku Tiskplus.
Pro přátele Facebook stránky Tiskplus máme další 2% slevy na každou zakázku. Najdete tam také výhodné akce a novinky.

Bizhub PRO C6000

Digitální tisk v ofsetové kvalitě od Tiskplus

Nabízíme Vám tisk na nejmodernějším tiskovém stroji Konica Minolta Bizhub PRO C6000. Díky technologii práškového toneru je tento stroj schopen potisknout i strukturované materiály, které jsou pro většinu současné konkurence nepřekonatelný problém a potisk takových materiálů byl možný pouze na ofsetových strojích. Bizhub nám tak umožňuje tisknout v ofsetové kvalitě.
K dalšímu vybavení patří dvoubarevný ofsetový stroj pro výrobu například vizitek a dopisnách papírů s potiskem přímých barev.
Dále máme výsekový stroj, pro tvarový výsek, ražbu nebo slepotisk. 

Tiskplus Praha

Telefon: (+420) 702 032 042

Email: info@tiskplus.cz

Provozovna

Jan Tůma - Tiskplus
Areál JUBEL, budova D, přízemí
U továren 256/14
102 00 Praha 10 - Hostivař

Partneři Tiskplus

Digitální tisk Jan Tůma © 2012 www.tisk-digitalni.cz
Všechna práva vyhrazena.