Digitální tisk Jan Tůma - tiskárna Praha 10

Nejste přihlášen: Přihlášení

Plakáty tisk a výroba samolepek online tiskárna Praha

Tiskneme plakáty do formátu SRA3+, tj. až do velikosti 325 x 480 mm. Dokážeme obratem potisknout vynilové samolepky jak na bílý materiál, tak transparentní. Dle přání můžeme zajistit výrobu různých tvarů samolepek na archy, které vám následně potiskneme a můžete kdykoliv použít dle potřeb. Více informací najedete v našem FAQ.

Online objednávky

Všechny naše zakázky je možné zadat přes náš systém online. Vzhledem k tomu, aby byl průběh zakázky plynulý, preferujeme přihlášení do systému, které vám nezabere více jak tři minuty. Následně můžete vše monitorovat a mít přehled o průběhu svých zakázek.

Vyzvednutí osobně = ZDARMA

Vytištěnou a připravenou zakázku je možné si vyzvednout osobně na naší adrese. Jsme online tiskárna a snažíme se všechny zakázky řešit pružně.

Tiskneme digitálně na...

Tiskneme digitální technologíí na produkčním tiskovém zařízení pro malonákladový a plnobarevný oboustranný tisk KONICA Minolta Bizhub PRO C6000. Tento stroj je doporučován i Evropskou asociací digitálního tisku - EDP (European Digital Press Association). Tiskneme jak černobíle tak barevně do formátu SRA3, potisknutelná plocha archu 310 x 440 mm. Bizhub PRO C6000 tiskne v rozlišení 1200 x 1200 dpi rychlostí až 60 stránek za minutu.

S radostí pro vás vytiskneme všechny typy produktů - katalogy, vizitky, letáky, kalendáře, plakáty (SRA3), samolepky atd. To vše ve fotografické kvalitě a na většinu dostupných materiálů! Nejen na speciální papíry pro digitální tisk, jako jsou např. Color Copy apod. Jsme schopni tisknout na širokou nabídku papírů a materiálů, které nabízí Ospap nebo Antalis až do gramáže 350 g/m2. Hladké, strukturované papíry, ale také samolepky papírové, PVC. 

Nebojte se, že vám nevytiskneme “jen” pět kusů plakátků nebo tři pozvánky na párty. Tiskneme již od jednoho kusu! Výhodná cena za digitální tisk zůstává až do cca 1500 ks A3. Největším benefitem je bezesporu rychlost. Většinu zakázek jsme schopni expedovat již během několika hodin od závazné objednávky.

Dále nabízíme vazbu V1, termovazbou, kroužkovou nebo kalendářovou vazbou, bigování, perforaci a další knihařské zpracování. Pro konkrétní cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Naše výroba se nachází na Praze 10, Hostivaři. Velmi rychle tedy dodáme vše nejen do východní části Prahy ale i zbytku města. Kurýrní a dopravní službou všem ostatním dodáme do druhého dne, při objednávce do 13:00 předchozího dne.

Tiskplus na Facebooku

Sledujte naši Facebook stránku Tiskplus.
Pro přátele Facebook stránky Tiskplus máme další 2% slevy na každou zakázku. Najdete tam také výhodné akce a novinky.

Bizhub PRO C6000

Digitální tisk v ofsetové kvalitě od Tiskplus

Nabízíme Vám tisk na nejmodernějším tiskovém stroji Konica Minolta Bizhub PRO C6000. Díky technologii práškového toneru je tento stroj schopen potisknout i strukturované materiály, které jsou pro většinu současné konkurence nepřekonatelný problém a potisk takových materiálů byl možný pouze na ofsetových strojích. Bizhub nám tak umožňuje tisknout v ofsetové kvalitě.
K dalšímu vybavení patří dvoubarevný ofsetový stroj pro výrobu například vizitek a dopisnách papírů s potiskem přímých barev.
Dále máme výsekový stroj, pro tvarový výsek, ražbu nebo slepotisk. 

Tiskplus Praha

Telefon: (+420) 724 127 109
Telefon: (+420) 777 231 452

Výroba: Pavel Stehlík, 607 844 740, ps@tiskplus.cz

Email: tisk@tiskplus.cz

Provozovna

Jan Tůma - Tiskplus
U továren 256/14
102 00 Praha 10 - Hostivař

Fakturační údaje (provozovatel)

Jan Tůma - Arteus Media
Markušova 1631/1
149 00 Praha 4 - Chodov

IČ:  74660195
DIČ: CZ7707100511

Partneři Tiskplus

Digitální tisk Jan Tůma © 2012 www.tisk-digitalni.cz
Všechna práva vyhrazena.