Digitální tisk Jan Tůma - tiskárna Praha 10

Nejste přihlášen: Přihlášení

Reklamní letáky

Tento druh tiskovin můžou být z pravidla tištěné nebo elektronické materiály informující potencionální spotřebitele o aktuálně probíhajících mimořádných slevách jak v maloobchodek tak velkoobchodních řetězcích.

 

Definice letáku

Akční leták sděluje čtenáři většinou vlastnosti prezentovaného zboží, původní cenu a novou (sníženou / akční) cenu v době platnosti akční nabídky. Nedílnou součástí by měly být (většinou v zápatí nebo na druhé straně letáku) základní informace a adresy prodejen obchodní sítě včetně otevírací doby provozovatele obchodního řetězce.

 

Rozesílání a distribuce

Tyto akční letáky můžou být pravidelné, nepravidelné, tištěné, ale i v elektronické podobě. Tištěné letáky jsou distribuovány zpravidla prostřednictvím distribučních společností (Mediaservis, Česká distribuční apod.) nebo prostřednictvím pošty. Elektronické letáky si většinou návštěvníci stahují sami z webových stránek nebo jim jsou zasílány automaticky prostřednictvím tzv. Newsletteru, se kterým museli uživatelé dobrovolně souhlasit.

 

DTP zpracování

Díky našemu studiu jsme schopni Vám nabídnout nejen grafický návrh, ale i DTP zpracování těchto tiskovin. S radostí se vrhneme jak na občasné akční letáky, tak i periodické bulletiny a další tiskoviny. Pro zpracování nabídky nám prosím zašlete bližsí informace nebo nás pozvěte do tendru. Rádi se zúčastníme.

 

Tiskneme digitálně na...

Tiskneme digitální technologíí na produkčním tiskovém zařízení pro malonákladový a plnobarevný oboustranný tisk KONICA Minolta Bizhub PRO C6000. Tento stroj je doporučován i Evropskou asociací digitálního tisku - EDP (European Digital Press Association). Tiskneme jak černobíle tak barevně do formátu SRA3, potisknutelná plocha archu 310 x 440 mm. Bizhub PRO C6000 tiskne v rozlišení 1200 x 1200 dpi rychlostí až 60 stránek za minutu.

S radostí pro vás vytiskneme všechny typy produktů - katalogy, vizitky, letáky, kalendáře, plakáty (SRA3), samolepky atd. To vše ve fotografické kvalitě a na většinu dostupných materiálů! Nejen na speciální papíry pro digitální tisk, jako jsou např. Color Copy apod. Jsme schopni tisknout na širokou nabídku papírů a materiálů, které nabízí Ospap nebo Antalis až do gramáže 350 g/m2. Hladké, strukturované papíry, ale také samolepky papírové, PVC. 

Nebojte se, že vám nevytiskneme “jen” pět kusů plakátků nebo tři pozvánky na párty. Tiskneme již od jednoho kusu! Výhodná cena za digitální tisk zůstává až do cca 1500 ks A3. Největším benefitem je bezesporu rychlost. Většinu zakázek jsme schopni expedovat již během několika hodin od závazné objednávky.

Dále nabízíme vazbu V1, termovazbou, kroužkovou nebo kalendářovou vazbou, bigování, perforaci a další knihařské zpracování. Pro konkrétní cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Naše výroba se nachází na Praze 10, Hostivaři. Velmi rychle tedy dodáme vše nejen do východní části Prahy ale i zbytku města. Kurýrní a dopravní službou všem ostatním dodáme do druhého dne, při objednávce do 13:00 předchozího dne.

Tiskplus na Facebooku

Sledujte naši Facebook stránku Tiskplus.
Pro přátele Facebook stránky Tiskplus máme další 2% slevy na každou zakázku. Najdete tam také výhodné akce a novinky.

Bizhub PRO C6000

Digitální tisk v ofsetové kvalitě od Tiskplus

Nabízíme Vám tisk na nejmodernějším tiskovém stroji Konica Minolta Bizhub PRO C6000. Díky technologii práškového toneru je tento stroj schopen potisknout i strukturované materiály, které jsou pro většinu současné konkurence nepřekonatelný problém a potisk takových materiálů byl možný pouze na ofsetových strojích. Bizhub nám tak umožňuje tisknout v ofsetové kvalitě.
K dalšímu vybavení patří dvoubarevný ofsetový stroj pro výrobu například vizitek a dopisnách papírů s potiskem přímých barev.
Dále máme výsekový stroj, pro tvarový výsek, ražbu nebo slepotisk. 

Tiskplus Praha

Telefon: (+420) 702 032 042

Email: info@tiskplus.cz

Provozovna

Jan Tůma - Tiskplus
Areál JUBEL, budova D, přízemí
U továren 256/14
102 00 Praha 10 - Hostivař

Partneři Tiskplus

Digitální tisk Jan Tůma © 2012 www.tisk-digitalni.cz
Všechna práva vyhrazena.